KEXINT Vienos rūšies simplex internete Kintamasis Optinio Pluošto Attenuators jungtis su LC/UPC

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€44.77

€47.12

-4 %

Žymos:

skaidulinių optinių attenuator, optinis attenuator, optinio pluošto, Pigūs pluošto optiniai attenuator, Aukštos Kokybės optinis attenuator, Kinija optinio pluošto Tiekėjai

Vienos rūšies Kintamasis Optinis Attenuators leidžia vartotojui rankiniu būdu skirtis slopintų signalas pluošto, nes ji yra perduodama per prietaisas. Šių VOAs gali būti naudojamas tiksliai subalansuoti signalo stiprumą pluošto grandinės arba prie balanso, optinį signalą, kai vertinant dinaminį diapazoną matavimo sistemą. Didžiausias nurodytas slopinimas pasiekiamas per 10 sūkių reguliavimo varžto.

Visi in-line VOAs turėti vienos rūšies pluošto cw su Ø3 mm striukė. Į VOAs siūlomi unterminated arba nutraukti su 2,0 mm siauras klavišą LC/SC/ST/FC/PC orLC/SC/ FC/APC jungtys.

Kiekvieną attenuator turi objektyvo collimate šviesą iš įvesties pluošto. Blokavimo įtaisą arba langą galima rankiniu būdu reguliuoti užsukamu

Tada, antrasis objektyvas yra naudotas pora, atsižvelgiant į produkcijos pluošto. Taigi, sukabinimo efektyvumas yra pakeistas, kol pasirodys norimas slopinimas yra gautas.

arameter

SM(9/125)

MM(50/125 , 62.5/125)

Slopinimas vertės

1dB. iki 20dB( 1dB. žingsnį),25dB,30dB

1dB. iki 25dB(1dB. žingsniu)

attenuator Bangos ilgis

1310 nm & 1550 nm

850 nm &1300nm

Slopinimas Nuokrypis (dB)

1-10dB

2dB,5dB,10dB

11-25dB

15dB

1-10dB

2dB,5dB,10dB

11-25dB

15dB

attenuator Grįžti Nuostolių

PC

≥ 45 dB

/

UPC

≥55 dB

APC

≥65 dB

Attenuator režimas

Fiksuotas tipas, vyrų ir moterų tipas, linijos tipas, Kintamojo tipas

attenuator darbinė Temperatūra

NUO -40°C~+75°C

attenuator Laikymo Temperatūra

NUO -40°C~+ 8 5°C

Veiklos Bangos ilgis(CM) 1310nm ir 1550
Pavadinimas kintamasis optinio pluošto attenuators
Veikimo temp. diapazonas -40-80 laipsniu
Vertė 1/3/5/10/15/20/30/40/50dB
Prekės Pavadinimas KEXINT
Kilmės vieta Shenzhen , Kinija (Žemyninė)
Suderinamas
Elemento Ilgio 1m
Jungties tipas LC/UPC
Modelio Numeris LC/UPC
Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Pakuotės Dydis 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai