Hi Fi Garso šviesolaidžio optinis Keitiklis 2CH Dvikryptis RCA Audio -Dviejų Būdas transliacijos

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€66.55

€81.15

-17 %

Žymos:

optinio pluošto, optinio pluošto skaičiuoklė, optinio pluošto skaičiuoklė, Pigūs optinio pluošto, Aukštos Kokybės optinio pluošto skaičiuoklė, Kinija optinio pluošto konverteris Tiekėjų

2CH Bi-directional Hi Fi Garso pluošto optinis siųstuvas, imtuvo su RCA jungtis, žiniasklaidos ethernet converter-Dviejų krypčių garso perdavimas.

Numatytasis laivo singlemode versija, jei reikia multimode versija, palikite mums pranešimą

Aprašymas

2ch Audio (RCA) Pluošto Konverteris paremti dviejų kanalų Garso (RCA), dviejų krypčių (bi-directional) per vieną multi-mode arba single-mode optinio pluošto. Šių skaidulų optinio siųstuvo ir optinio pluošto imtuvas yra paprastai naudojamas pagal paskirtį, Nuoma, Poilsio, Teatras, Stadionai, Parkai, Transliacijos/Studija, VAIZDO, garso ir Profesinės AV programas, ir tt, ir yra prieinami už atskirą arba rack-mount įrenginiai. FC optinė jungtys.

Įjunk ir dirbk " tipo konstrukcija užtikrina padarinių-nemokamas montavimas ir eksploatavimas, ir optinės koreguoti nereikia. LED indikatoriai yra sąlyga, kad iš karto stebėti sistemos veikimo būseną.

Savybės

• 16-Bitų (24 Bitų) Skaitmeniniu Būdu Užkoduota Garso

• Paramos taškas-Taškas arba Daisy-Chain ryšys

• Multimode Pluošto perduoti iki 2km be Optinio Slopinimas

• Single-Mode Fiber perduoti iki 20km optiniais Slopinimas

• Ne EPI, RFI, Tarptautinių Pokalbių ar Vaizdo Iškraipymo, o ne žemės kilpos

• LED Indikatoriai Momentinių Sistemos Stebėjimas

• Atskiras arba Rack Mount į 4U Važiuoklės

• Gaminame pagal kliento specifikacijas, suteikti OEM

Specifikacijos

Garso

Įėjimo/išėjimo Varža

600ohm(išmušti)

Max įėjimo/išėjimo įtampa

3.0 Vp-p

Dažnio Atsakas

48 khz

SNR

> 88dB

Jungtis

RCA

Elektrinė Ir Mechaninė

Maitinimo Reikalavimai:

DC [email protected]

Maitinimo Adapteris:

AC 100V~240V

Energijos Suvartojimas:

Stand-Alone Matmenys:

115mm × 160mm x 22mm

Pristatymo Svoris:

(apima Siųstuvas & Imtuvas ) 1.2 kg

Aplinkos

Darbinė Temperatūra:

NUO -20°C ~ +75°C

Laikymo Temperatūra:

NUO -40°C ~ +85°C

Santykinė Drėgmė:

0% ~ 95% (be kondensato)

MTBF:

>100.000 valandų

Užsakymo Informacija Ir Optiniai Specifikacijos

Modelis

Pluošto Režimas

Connecter

Ilgiai

Optinės Galios Biudžetas

Maksimalus Perdavimo

Atstumas

Siųstuvas

Imtuvas

1pcs

1pcs

SM

FC

1310nm/1550nm

18dB

20km

Paketą sudaro: 1x 2ch siųstuvas 1x 2ch Recevier 2x maitinimo Instrukcija

Pristatymas : mes laivas visame pasaulyje FedEx/DHL/EMS

Apmokėjimas : Alipay arba Paypal

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 7 dienas.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Prašome susisiekti su mumis pirmą elektroniniu paštu, prieš grįžtant savo daiktą, nes kai kurie sprendimai negali reikalauti, kad grįžta savo elementą.Grąžinama prekė turi būti nauja būklės, su visais priedais.

6. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

8. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

Garantija ir Garantijos:

1.Vienerių metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

2.Jei pastebėsite kokių nors gedimų, dėl prekės per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums pakeitimo be papildomų išlaidų, arba padaryti grąžinti po to, kai mes gauti brokuotą prekę.

4. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

Kitas Politikos Kryptis:

1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

Maitinimo Šaltinis AC 100~240V DC 12V/1A
Modelio Numeris GSH-2A2W
Perdavimo atstumas S/M 0~20 Km, M/M 0~2Km
Garso 2 kanalo (dvi būdas,Bi-directional)
1pair Siųstuvas & Recevier
Prekės Pavadinimas GuantaiTelcom
Įrenginio Tipas Pora
Pakuotės Dydis 25cm x 18cm x 10cm (9.84in x 7.09in x 3.94in)
Pakuotės Svoris 1.5kg (3.31lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai