Santa Cruz Parabolinis Įtempimo Stygų Klasikinės Gitaros, Low/Mid Įtampą Galima

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€25.66

Žymos:

Gitara Dalys Ir Priedai, Pigūs Gitara, Dalys Ir Priedai, Santa Cruz Parabolinis Įtempimo Stygų Klasikinės Gitaros, Low/Mid Įtampą Galima

Santa Cruz Stygos yra sukurtos taip, kad padaryti tai, ko kiti negali, įdėti tikslią įtampą kiekvieną eilutę sukurti tinkamas atsisiųsti slėgio. Šių apskaičiuotų įtampa nustatyti optimalią santykinę apimtis tarp eilučių, ar EQ, jūsų priemonę. Santa Cruz Sekas reikia tiksliai core wrap koeficientai ir tiksliai, tinka ir apdaila precedento nuokrypiai vieną pusę thousandths colio. Tai tiksliai nustato įtampa/tūris kiekvieną eilutę į tiksli EQ, kad jūsų gitara buvo sukurta. Valstybės meno metalurgija ir mikro-danga užtikrina ilgą tarnavimo laiką, užkertant kelią ėsdinanti drėgmės susisiekti su svarbiausia šių nikelio ir be švino stygos.

Šis projektas buvo dešimtmetį priėmimo; komerciškai prieinamas stygos buvo niekada gali išties papildyti sudėtingumo potekste ir išlaikyti, kad SCGC pasiekia individualiai bakstelėkite paieška ir ranka ėmė kiekviena gitara. SCGC, todėl ieškojo išminties iš savo draugų ir kolegų per audiological mokslų bendradarbiauti naujas dizainas, kad bus visiškai ratai Santa Cruz Gitara Bendrovės sudėtingas akustinis signalas.

Visi nauji SCGC gitaros iš mūsų mažoje parduotuvėje Santa Cruz bus nustatyti šie nauji Santa Cruz Sekas , ir atskirų pakuočių, tiek Žemos Įtampos ir Vidutinės Įtampos rinkiniai gali būti perkami paspaudę žemiau. SCGC mano, kad dauguma žaidėjų teikia pirmenybę Žemos Įtampos Stygos mažesnių darbingi gitaros, UAB, OM, H ir F Modeliai, ir Vidutinės Įtampos Stygos drednoutas modeliai. Jei norite naudoti Vidurio Įtempimo Stygų dėl mažesnių darbingi gitaros, rekomenduojama, kad gitara būti sukurta, kad tilptų papildoma įtampa.

Modelio Numeris Santa Cruz
spalva Žemos Įtampos, Vidutinės Įtampos
Tipas stygos
Pakuotės Dydis 15cm x 15cm x 4cm (5.91in x 5.91in x 1.57in)
Pakuotės Svoris 0.05kg (0.11lb.)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai