Mega 2560 R3 Mega2560 REV3 ATmega2560-16AU Valdybos + USB Kabelis suderinamas geros kokybės žema kaina

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€8.68

Žymos:

valdyba valdyba, laidas usb, kabelis, Pigūs taryba valdyba, Aukštos Kokybės kabelis usb, Kinijos kabelis Tiekėjams

Mega Aprašymas:

Mega yra ATmega2560 kaip pagrindinius mikrovaldiklių plėtros taryba pati turi 54 grupių skaitmeninis I / O įvesties / išvesties terminalą (14 grupių PWM išėjimai), 16 rinkiniai, modeliavimo, nei įėjimo pusėje, 4 grupė UARTs (hardware serijos uostų), naudojant 16 MHz kristalų laikrodžių osciliatoriai. Su įkrovos tvarkyklę, atsisiųsti programą tiesiai per USB, nereikia eiti per kitas išorės rašytojas. Tiekimo dalis papildomą USB galia, arba kaip išorinį maitinimą naudodami KINTAMOSIOS srovės adapterį ir baterija.

Spartus augimas dėl atviro originalus kodas, taip pat sąvokos, naudojant "Java" (cross-platform) C kalbos vystymosi aplinką periferinių modulis. Pagrindinė priežastis, traukia Menininkas gali greitai naudoti kalbą su "Flash" ar Tvarkymo ... programinė įranga, ryšių, padaryti multimedijos interaktyviųjų kūrinių. plėtros IDE sąsaja, paremta atviro kodo principus, galite nemokamai parsisiųsti naudoti vykdant projektinę veiklą, mokyklos, mokymo, motorinės kontrolės, interaktyviųjų kūrinių.

Elektros tiekimo projektavimas

Yra du variantai dėl elektros energijos tiekimo sistema Mega USB tiesioginis maitinimo šaltinis arba išorinio maitinimo. Pasirinkti elektros energijos tiekimas bus sustabdytas automatiškai. Išorinio maitinimo AC-DC adapteris arba pažeista baterija, gali būti pasirinktas šis valdymo skydelis. Ribinės įtampos diapazonas 6 V ~~ 12V, bet jei varikliui tiekiama įtampa yra mažesnė kaip 6 V, I / O prievado negali būti tiekiama įtampa 5V, ir todėl nestabilumas; jei įtampa yra didesnė negu 12V, reguliavimo prietaisą, galbūt, perkaitimo apsauga, yra labiau linkę pažeisti MEGA. Todėl rekomenduojama operacinės tiekimo 6.5 ~ 12V, rekomenduojamas maitinimo 7,5 V arba 9V.

Mikrovaldiklis ATmega2560

Darbinė Įtampa 5V

Įvesties Įtampa (rekomenduojama) 7-12V

Įėjimo Įtampa (ribos) 6-20V

Skaitmeninių I/O Pins 54 (iš kurių 14 teikia PWM išėjimo)

Analoginis Įėjimas Kaiščiai 16

DC Srovė per I/O Pin 40 mA

DC Srovė 3,3 V Pin 50 mA

Flash Atminties, 256 KB, iš kurių 4 KB naudoti įkrovos tvarkyklės konfigūravimas

SRAM 8 KB

EEPROM 4 KB

Komplektą Sudaro:

1pcs * Mega 2560 R3 + USB Laidas

Sąlyga Naujas
Suderinamos Prekės/Modelis Nėra
Prekės Pavadinimas BINFUL
Tipas Loginės Mikroschemos
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 13cm x 12cm x 5cm (5.12in x 4.72in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.08kg (0.18lb.)

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai